RaceChip Modülünün Montajı

RaceChip® Ultimate with packaging and installation guide RaceChip Chiptuning modüllerinin uygulaması inanılmaz kolaydır. Hangi 3 modelimizden seçerseniz seçin kolaylıkla montaj yapabilirsiniz. Genellikle montaj 10-15 dakika arası herhangi bir özel bilgi olmadan ve alet kullanmadan sürmektedir. RaceChip ara bağlantı kablosunu motora bağlayın, modülü takın, paket ile birlikte gelen plastik kelepçeler ile sıkın. İşte sürüş keyfiniz başlamak üzere!

Montaj Kılavuzu ve Resimler

RaceChip® Chiptuning modulü ile beraber aracınıza özel montaj talimatlarını alabilirsiniz. Motor sistemine bağlı olarak Common-Rail, Enjektör Başı Pompalı veya Turbo-Petrol. arzu etmeniz durumunda aracınıza özel ekstra montaj resimleri göndere bilmekteyiz. Bunun için lütfen teknik destek servisimizi arayınız. Ayrıca RaceChip® Destek Merkezi bir çok sık sorulan soruya cevap vermektedir. Youtube kanalımızda bir çok farklı araç için montaj videoları bulabilirsiniz.Youtube channel.

Sadece Bir Kaç Adımda Chiptuning Montajı

RaceChip modülünü monte ederken motor bölümünde elektrik akımı olmamalıdır. bunun için uygulamaya başlamadan önce aracı kapatın, motor kaputunu açın ve aracınızı kilitleyin. Şimdi 2-3 dakika bekledikten sonra uygulamaya başlayabilirsiniz.

6 aşamada montaj

Motor koruma kapağının sökülmesi 1st Step Motor koruma kapağını çıkartın.
Finding the connecting options 2nd Step Bağlantı noktalarını tespit ediniz.
Loosening of original plug and connection of wire harness 3rd Step Orjinal soketi çıkartın RaceChip ile birlikte gelen soketin bir tarafını orijinal sokete bağlayınız.
Checking of check plug 4th Step Tedarik edilen kontrol adaptörü ile bağlantıyı deneyiniz. (Sadece RaceChip standart ile, diğer modellerde gerek yoktur.)
Connecting of RaceChip® module 5th Step RaceChip modülünü kablo demetine takın.
Fixing with cable ties 6th Step Kablo demetini ve RaceChip demetini tedarik edilmiş olan plastik kelepçeler vasıtasıyla sıkınız. Not: Burada gösterilenler genel montaj şeklini göstermektedir. Detaylı bilgi paket ile birlikte gelmektedir. Detaylı video anlatımları aynı zamanda video arşivimizde bulunabilir.video data base.