RaceChip Chiptuning Kalite ve Teknoloji

RaceChip® Chiptuning Qualität Chiptuning ile ilgili en önemli konu Sürüş Keyfi: Araştırma ve Geliştirme ekibimiz büyük bir ihtiras ile mükemmel sürüş keyfine odaklanmışlardır. Daha Güçlü, tepkili ve ekonomik. İşte bizim misyonumuz budur.

Teknik özelliklere Bakış

Mevcut durumda 3 farklı sök – tak modelimizi beğeninize sunuyoruz.
RaceChip® RaceChip® Pro2 RaceChip® Ultimate
Performans Artışı 20%’ye kadar 25%’e kadar 30%’a kadar
Tork artışı 20%’ye kadar 25%’e kadar 30%’a kadar
Fuel reduction up to 1l / 100km up to 1l / 100km up to 1l / 100km
İşlemci ST62 (8Mhz) STM8 (24Mhz) ARM Cortex III (48Mhz)
Çekirdek 8 bit 8 bit 32 bit
İşlem Hızı 12 million/sec 24 million/sec 48 million/sec
Soket Sub-D FCI Otomotiv FCI Otomotiv
Kasa Aliminyum, ısı direnci, ektra şok korumalı, su korumalı Fiber Glass katkılı plastik, Isı direnci, Su koruma Fibre-glass reinforced plastic, ısı koruma, su korumalı
Ölçüler 7,4cm x 6,3cm x 3,4cm 9,2cm x 10,4cm x 3,6cm 11,5cm x 10,0cm x 4,0cm
Burada verilen güç ve tork artışları ve buna paralel yakıt tasarrufu verileri genelde alınabilecek maksimum güçlerdir. Bu durumlar araçtan araca farkılılık gösterebilir. Aracınızı seçtikten sonra özel bilgi alabilirsiniz.Araçseçimi

Karte von DeutschlandRaceChip®: Qualität Made in Germany

Kasım 2012 tarihi itibariyle, RaceChip® dünyanın 29 ülkesinde satışa sunulmaktadır. Bununla beraber Dünya üzerinde 100,000 den fazla RaceChip müşterisi seri üretim kısıtlamalarından kurtulmuş safkan sürüş keyfinin tadına bakmaktadır. Müşterilerimiz “Made in Germany” güven duyarlar;. Aslında RaceChip ürünleri sadece Almanya’da geliştirilmekle kalmaz aynı zamanda %100 Almanya’da üretilmektedir. Die RaceChip® Chiptuning GmbH & Co. KG 2009 beri DIN EN ISO 9001 belgesine sahiptir. Tüm şirket organizasyon seviyeleri kalite kontol sistemi ile yönetilmektedir. Bu durum geliştirme üretim nakliyat, teknik destek bölümleri için de geçerlidir.

RaceChip® Modüllerinin Testi

Tüm RaceChip modülleri belirli zamanlarda ve çeşitli metodlar ile test edilirler.

Sıcaklık Direnci

RaceChip modülleri sürüş sırasında oldukça yüksek sıcaklığa maruz kalabilirler. Mükemmel fonksiyon için -20 °C ve + 135 °C garanti edilmiştir.

Darbe Direnci

Bağımsız testler kanıtlar ki: Oldukça yüksek darbeler (500/dakika) RaceChip Chiptuning modüllerinin çalışmasını bozmamaktadır.

Kış Performansı

Yol tuzu elektronik aksamları olukça fazla etkiler. Hatta kalıcı zarar verebilir. Tüm RaceChip® Chiptuning modülleri yol tuzuna ve dolayısyla verebileceği zararlara karşı korumalador. Test sırasında modülün üzerine inanılmaz yoğunluktaki tuz sprey olarak püskürtülür ve sadece bu testi geöebilen moduller sevk edilir.

EMC E13 Testing Metodu

Elektromanyetik uyumluluk bu testlerle sağlanır.

CE-Mark

RaceChip® Chiptuning modullerinde bulunan CE ibaresi Avrupa Birliğinin tüm güvenlik normlarını karşıladığını belirtir.
Certificate for the RaceChip® Pro TÜV (MOT) Certificate Certificate for the RaceChip® Pro2
Certificate for the RaceChip® TÜV (MOT) Certificate Certificate for the RaceChip® Ultimate