Sevkiyat ve Ödeme

1. Sevkiyat

Tüm Türkiye için Ücretsiz Kargo Hizmeti

Karte von EuropaTüm Türkiye için Kargo hizmetimiz ücretsizdir. Öğleden sonra 4’e kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilir ve 700 km ye kadar ertesi gün daha fazla km için ise bir gün sonra müşterimize teslim edilir. Kapıda ödeme için PTT’nin almış olduğu %6 komisyon sipariş öncesinde talep edilebilir.

2. Ödeme Şekilleri

Sipariş aşamasında müşterilerimize bir çok ödeme alternatifi sunmaktayız

Web Siteleri- Online Ödeme

Web sitemizden aracınıza özel RaceChip kitini on line ödeme ile alabilirsiniz, veya internet ortamında bulunan on line satış portallarından faydalanabilirsiniz.

Sanal Pazar

Gitti Gidiyor

Sahibinden


Mail Order

> Ofisimizi arayıp Bonus veya World kartlarına uygulanan 5 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilciniz size doldurmanız için bir mail order formu gönderir.


Nakit Ödeme

Banka hesaplarımıza nakit EFT yapabilirsiniz. Bu durumda %6 indirim alabilirsiniz. Banka hesaplarımızı ofisimiz arayarak öğrenebilirsiniz.

İade

Ürünlerimizden ve hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Yinede satın alma aşamasında sizlere 14 gün iade hakkı vermekteyiz. İade işlemi her ayın son çalışma günü yapılmakla beraber, Rc Otomotiv yeniden stoklama maliyeti olarak tutarın %10’unu talep eder. Ürünler RaceChip Türkiye tarafından montaj edilmiş ise bu tutara ek olarak montaj işçiliği de düşülür. Bu tutar KDV, Almanya’ya ürünün geri gönderimi, kutulama, kargo gibi masrafların karşılanmasında kullanılır. Kredi kartı iadelerinde Banka masrafları müşteriye aittir.

RaceChip Turkiye olarak bizden almış olduğunuz ürünler için size teşekkür ederiz