RaceChip® Chiptuning ve RaceChip Türkiye

Das RaceChip® Chiptuning Team

RaceChip® ekibi araç tuning i konusunda 1994 yılından beri çalışmaktadır. Başlarda OBD üzerinden yapılan geleneksel Chiptuning daha sonra ise ara beyin ile yapılan Chiptuning’e geçilmiştir. RaceChip şirketi 2007 yılında Manuel Götz tarafından kurulmuştur.

2014 yılı Kasım ayı itibariyle şirkette 100 e yakın çalışan bulunmaktadır. With the RaceChip® Ultimate 2012 yılında üretilmeye başlayan RaceChip Ultimate modeli 48 MHZ işlemci ve sektör standartlarının üzerinde otomotiv soketleri ile birlikte sunulmuştur. Motor sporlarından çıkmış gibi görünen ürün gerçekten aracınızı ayrı bir boyuta taşır. Bir kere aldığınız bir RaceChip Ultimate iç yazılım değiştirilmesi sureti ile bir çok araçta kullanılabilir, böylelikle ödediğiniz meblağ boşa gitmez. Bu durum ile bilgiyi ofisimizden öğrenebilirsiniz.

RaceChip® Türkiye

2009 yılında kendi bireysel ihtiyacımız için tanıştığımız RaceChip’i o kadar sevdik ki bu işi Ülkemizde yapmaya karar verdik. Bir düşünün taktığınız anda aracınızı seri üretim toleransların dan kurtaran anında güç ve yakıt ekonomisi yapabilen, söktüğünüz anda aracınızı orjinal haline döndürebildiğiniz harika bir ürün. Böylelikle aracınızın garantisini bozmadan ömrünü etkilemeden kullanabileceğiniz kaliteli bir sistem olan RaceChip®’in yaklaşık 16000 araca satışını gerçekleştirdik. Türkiye şartları ve araçları ile ilgili o kadar çok bilgiye sahibiz ki işimizde iddalıyız. Biz sadece bu işi yapıyoruz. Bu tarz chiptuning’in OBD üzerinden yapılan chiptuning’e göre avantajlarını bu linkten okuyabilirsiniz. Chiptuning – Nedir?

Karte von Deutschland%100 Alman Üretimi

Kalite birinci önceliğimizdir! Sürüş keyfiniz ne kadar artarsa artsın kaliteden ödün vermeyiz. İste bu yüzden RaceChip modülleri sadece Stuggart – Almanya’ da geliştirilmekte ve üretilmektedir. RaceChip® 2009 yılından beri TUV (MOT) sertifikalıdır.

Kişisel İletişim

Sorunuz her neyse mail veya telefon ile güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz size destek vereceklerdir. Lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz. Çağrılarınızı robot santral ile yanıtlamıyoruz. Biz burada gerçek kişiler ile çalışıyoruz ve sizinle ilgileniyoruz.

İstekli Ekibimiz

Biz RaceChip Türkiye’de ekip çalışması ve %100 müşteri memnuniyetine inanıyoruz. Tüm çalışanlarımız işlerini biliyor ve sizi doğru noktaya yönlendirmek için çalışıyorlar. Bizi arayın ve hayatınızın büyük kısmını geçirdiğiniz aracınızı ne şekilde değiştirebileceğimizi anlatalım. Unutmayın %100 memnuniyet yoksa herhangi bir ödemede almıyoruz.

Bayilik

İşe başladığımız 2009 yılından itibaren herhangi bir saha çalışmamız olmamasına rağmen RaceChip gittiği yerlerde kendi bayilerini kendi yarattı. Mevcut durumda 40 aktif bayi ile çalışan şirketimiz yeni bayilikler için çok basit kriterler aramaktadır. Otomotiv sektörünün herhangi bir yerinde olmak ve bizi temsil edecek bir yapıya sahip olmak. Otomotiv işindeyseniz bizi arayın işinize nasıl katma değer yaratabileceğimiz açıklayalım. (212) 659 55 41 – 42.